News

Felvételi elbeszélgetés

Tisztelt Szülők/Gondviselők! Kedves felvételiző tanulók!

 

Köszönjük kitüntető figyelmüket, hogy úgy döntöttek, hogy iskolánkba küldik el gyermekük továbbtanulási jelentkezési lapját.

 

A felvételi elbeszélgetés időpontja: 2019. március 1. (péntek) 14 óra és március 2. (szombat) 9 óra, illetve 14 óra. Regisztráció a kezdés előtt 30 perccel.

 

A meghallgatás helyszíne: PINCESZÍNHÁZ / Cegléd, Kossuth tér 10/a /

 

Minden jelentkezőnek, tagozattól függetlenül,  hoznia kell magával:

  • 1 db A/4-es méretű, egy oldalnyi terjedelmű, saját kezűleg írt, részletes önéletrajzot!
  • 1 db A/4-es méretű, legalább 1 oldalnyi terjedelmű, kézzel írt vagy gépelt pályatükröt, amelyben a jelentkező részletesen beszámol arról, hogy milyen rövid-, közép- és hosszútávú tervei vannak. Miért ezt az iskolát választotta? stb…
  • 1 darab jegyzéket a tanulni kívánt szakmával kapcsolatos eddig elért versenyeredményekről
  • Ellenőrzőjét, vagy e-napló másolatot
  • 2 db 8. osztályos füzetet (magyar irodalom és matematika)

 

Szeretettel várunk mindenkit!

 

Beosztás:

 

  1. március 1. (péntek) 14 óra:
1. Bácskai Csenge
2. Bakos Evelin
3. Cselóczki Győző
4. Csepregi Tamás
5. Czinkos Csenge Mónika
6. Dakó Ádám Ferenc
7. Demján Janka
8. Ecser Zsófi
9. Erdei Enikő
10. Farkas Fanni
11. Fehér Botond Zsolt
12. Fogl Virág Zsuzsanna
13. Ge Daniella
14. Hegedűs Krisztina
15. Horváth Boglárka
16. Hörömpő Vivien
17. Ilonka Zoltán
18. Jagyura Dóra
19. Jónás Dzsenifer
20. Katrinec Jázmin
21. Kecskés Lotti
22. Komódi Zoé
23. Kovács Emese
24. Kozma Balázs
25. Lakó Jákob Zsombor
26. Lénárt Lili Sára
27. Magyar Panna
28. Misti Annamária
29. Motyovszki Soma
30. Nagy Éva
31. Nagy Stefánia
32. Nagy Vivien Anikó
33. Niklesz Emma Rebeka
34. Osgyáni Tamás
35. Peszeki Laura
36. Petró Bendegúz
37. Pintér Ida Dorka
38. Rafael Evelin
39. Soós Titusz János
40. Szabó Sarolt Ildikó
41. Székelyhidi Martina Bella
42. Szijj Annamária
43. Tóth Laura Petra
44. Varga Adrián

 

 

 

 

  1. március 2. (szombat) 9 óra:
1. Algács Viktória
2. Balog Sándor
3. Biró Emese Csenge
4. Boros Réka
5. Bránya Zita
6. Csernus Anna
7. Czibere Anett
8. Dóra Bence Balázs
9. Dósa Péter
10. Hengán Györgyi
11. Horváth Bence
12. Juhász Fruzsina
13. Kalina Krisztina Melitta
14. Keresztúri Zoé
15. Kiss Adrián Csaba
16. Kovács Ramóna Erzsébet
17. Krizsán Vanessza Melinda
18. Kutszegi Szabolcs
19. Laczkó Szilárd Dávid
20. Leskó Debóra Rózsa
21. Mihoc Klaudia Boglárka
22. Molnár Sarolta Tímea
23. Németh Réka
24. Stadler Krisztina
25. Strázsi Mihály
26. Szeleczki Dominik
27. Szabó Barbara Katalin
28. Szabó Vivien
29. Tihany Levenete Attila
30. Tóth Márk Bendegúz
31. Ürögdi Andrea

 

 

 

 

  1. március 2. (szombat) 14 óra:

 

1. Bálint Petra
2. Baranyai Petra
3. Brindzik Regina
4. Cseri Alexandra
5. Csoh Elizabet
6. Domokos Noémi Klára
7. Farkas Kamilla
8. Farkas Klaudia
9. Fokti Melinda
10. Gödöny Vivien
11. Hagymási Veronika
12. Homoki Adrienn Rita
13. Kis Klaudia
14. Kokály Bence
15. Komáromi Edina Mónika
16. Kovács Anita
17. Kovács Napsugás Edina
18. Liptai Lili
19. Malya Bori
20. Máté Eszter
21. Medgyesi Bianka
22. Megyesi Katalin Erzsébet
23. Mészáros Maja
24. Mezei Panna Kata
25. Orsós Jázmin Krisztina
26. Orsós Renáta Rózsa
27. Ratkai Réka
28. Semperger Ivett Fanni
29. Ungvári Tünde Mercédesz
30. Takács Viktória
31. Vajkai Fanni
32. Varga Zsuzsanna Katalin
33. Vigh Evelin
34. Zelei Renáta Anna

 

Leave a comment